Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketin sicil numarası 4802
Ticaret Unvanı ALKIM MÜHENDİSLİK İNŞ. MAK. SAN . VE TİC.LTD.ŞTİ.
İşletmenin Merkezi Ereğlikapı Mah. Atatürk Bulv. İpekyolu İş Merk. 100-B Kat:8 No:47 Merkez/ AKSARAY 
Taahhüt edilen ve ödenen sermaye tutarı 3.000.000,00 (ÜçmilyonTL) Taahhüt Edilen Ve Ödenen Sermaye
Yönetim kurulu başkan ve üyeleri Tuncay SÖKMEN, Muhammet Servet ULUERLER, Esen Uz Sökmen , Emine Uluerler

1999 Yılında Mühendislik Ve Müteahhitlik Hizmetleri Vermek Üzere Kurduğumuz Alkım Mühendislik İnşaat Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Aksaray Ve Çevre İllerde Proje Müşavirlik Ve Müteahhitlik Alanında Başarılı Çalışmalar Yapmıştır.

Alkım Mühendislik İnşaat Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti  Çelik Konstrüksiyon Ve Prefabrik İşlerinde Uzmanlaşmış Teknik Kadroya Sahiptir. Firmamızın Yan Kuruluşu, Alkım Çelik Ve Betonarme Yapı Elemanları İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m2 Alan Üzerinde  2.000m2 Kapalı Alanda Çelik Konstrüksiyon  İmalatlar  Yaparak Projelerimize Destek Vermektedir.

Firmamız Fizibiliteden Projelendirmeye, Detay Çözümlerden Malzeme Seçimine, Anahtar Teslimi Uygulamalardan İşletmeye Almaya, Bakım, Onarım Ve Dekorasyona Kadar Her Safhada Hizmet Vermektedir.Firmamız Fizibiliteden Projelendirmeye, Detay Çözümlerden Malzeme Seçimine, Anahtar Teslimi Uygulamalardan İşletmeye Almaya, Bakım, Onarım Ve Dekorasyona Kadar Her Safhada Hizmet Vermektedir.

İnşaat Sektörünün En Önemli Gereksinimi, Yatırımın Emniyetli, Kurum Kimliği Standartlarına Ve Şartnamelerine Uygun, Hızlı Tamamlanmasını Sağlayacak Teknik Elemanlarla Çalışmaktır.

Bu Doğrultuda Alkım Mühendislik Ltd. Şti. Proje Müteahhitlik Ve Müşavirlik İşlerini; 

 • Planlanan Bütçe Dahilinde
 • Zamanında
 • Hatasız
 • Kaliteli Gerçekleştirmeyi İlke Edinmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır. 

Müşterilerimiz için günümüz, onların ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar. 

Üstün geliştirici ekibimiz, müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız. 

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, şeffaf yönetilen toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür. 

Vazgeçilmez Değerlerimiz 

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. 
 • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. 
 • İyi ahlaklı bir şirketiz ve çalışanlarız. 
 • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. 
 • En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. 
 • Etkin ekip çalışmasına inanırız. 
 • Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız. 
 • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan "istek" enerjisine inanırız ve bunu sağlarız. 
 • Şirketimizde çalışan herkesin "kendi işinin lideri" olduğuna inanırız.